۱۳۹۴ تیر ۲۴, چهارشنبه

به عمل وحشیانه اسید پاشی اعتراض کنیدبر اساس گزارشات رسیده به کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری شب 24 تیرماه سه زن جوان توسط چند نفر در محلهای جداگانه در شهر بوکان مورد حمله اسید پاشی قرار گرفتند. بنا به گزارش رسیده این سه زن که در برخی اخبار منتشره شده چهار نفر بالای بیست سال ذکر شده اند، سریعا به بیمارستان منتقل شدند. ماموران رژیم اعلام کرده اند که تا کنون یک نفر در این رابطه دستگیر شده است.

همه مردم در ایران میدانند که سنت ضد انسانی اسید پاشی به صورت زنان همزمان با سرکار آمدن رژیم اسلامی در ایران بود که به یک پدیده شوم و ضد زن تبدیل شد. اینبار نیز مردم شهر بوکان انگشت اتهام را بسوی عوامل رژیم نشانه رفته اند. علی اسماعیل نژاد برادر یکی از قربانیان اسید پاشی که در خارج از ایران زندگی میکند در مصاحبه با یکی از سایتهای خبری میگوید: " پیشتر نیز، خانواده‌ام از سوی نهادهای امنیتی حکومت اسلامی ایران تحت فشار قرار گرفته بودند."

کمیته کردستان حزب این اقدام ضد انسانی علیه زنان را محکوم میکند و اعلام میکند جمهوری اسلامی مسبب جنایتهای سیستماتیک علیه زنان است. همچنین کمیته کردستان حزب از مردم مبارز و آزاده بوکان میخواهد اجازه ندهند جیره خواران رژیم و جریانات مرتجع مذهبی فضای ارعاب فراهم کنند. در مقابل این توحش اسلامی باید ایستاد. با حضور در مقابل مراکز و نهادهای رژیم و در سطح شهر باید دست به تجمع اعتراضی زد و خواهان معرفی و محاکمه علنی عاملان و آمران این اقدام جنایتکارانه شد.

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران
25 تیر 94
15 ژوئیه 2015

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر